• 877

**1. Põletikuvastane Toime:** CBG-l on potentsiaal põletikuvastaseks toimeks, mis võib olla kasulik näiteks artriidi või soolehaiguste korral. See võib aidata vähendada põletikku ja sellega seotud ebamugavustunnet.

**2. Valuravi:** Sarnaselt paljudele teistele kannabinoididele võib CBG-l olla valu leevendav toime. See võib olla kasulik kroonilise valu või närvisüsteemi häirete korral.

**3. Psühholoogilised Mõjud:** Ehkki CBG ei ole psühhoaktiivne nagu THC, võib see siiski mõjutada meeleolu ja vaimset heaolu. Mõned kasutajad märkavad, et CBG kasutamine võib aidata neil lõdvestuda ja stressi leevendada.

**4. Seedesüsteem:** CBG-l on potentsiaal mõjutada seedesüsteemi, tasakaalustades söögiisu ja võimalik, et leevendades seedehäireid.

**5. Neuroprotektiivne Toime:** Uuritakse CBG võimalikku rolli neurokaitse valdkonnas, mis võiks olla kasulik neurodegeneratiivsete haiguste ennetamisel ja ravimisel.

**6. Krambid:** CBG-l on teadaolevalt antikonvulsantne toime, mis tähendab, et see võib aidata vähendada epileptilisi hoogusid.

On oluline märkida, et CBG mõju ja eelised võivad varieeruda sõltuvalt selle kontsentratsioonist tootes ja sellest, kuidas seda tarbitakse. Nagu ka teiste kanabinoidide puhul, on soovitatav konsulteerida tervishoiuspetsialistiga, enne kui hakkate CBG-d kasutama, eriti kui teil on olemasolevad terviseprobleemid või võtate ravimeid. Kanepitooteid tuleks kasutada vastavalt kohalikele seadustele ja määrustele.

fi
Open chat
Scan the code
Tsau, oleme CBDITALY :) , kõigile uutele klientidele esimese tellimusega üle 50€ kaasa TASUTA UUS X OG KUSH 2g
Kirjuta kui soovid!